Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Смолигівська громада» (код ЄДРПОУ: 04332393) був реорганізований і увійшов до складу Торчинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Смолигівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Торчинської громади

Встановили найсучасніше спортивне обладнання - вуличні тренажери

Першим відвідувачем нового майданчику з велотренажерами став житель с.Сарнівка Борисюк Олег. Його радість та задоволення від заняття спортом на вуличних тренажерах не можливо передати словами. Радість та щира посмішка сяє на обличчі «дитини сонця».
Сьогодні відкрили майданчик біля будинку культури с.Сарнівка. Встановили найсучасніше спортивне обладнання, вуличні тренажери для організації дозвілля дітей та молоді, дорослих, занять фізичною культурою та спортом, для ведення здорового способу життя жителів Смолигівської громади.
Проект « В здоровому тілі – здоровий дух», що реалізовувався громадською організацією «Крило надії», керівницею проекту Слободюк Інною спільно з Смолигівською сільською радою, завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів за проєктом «Участь в дії: практики взаємодії влади та громади», який впроваджується громадською організацією «Розвиток Волині» та фінансується в рамках Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

     

 « повернутися до списку новин


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua