Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Смолигівська громада» (код ЄДРПОУ: 04332393) був реорганізований і увійшов до складу Торчинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Смолигівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Торчинської громади

Інформація про розгляд звернень громадян у виконавчому комітеті Смолигівської сільської ради за 2018 рік

Обов’язки по роботі із зверненнями громадян згідно з посадовою інструкцією, затвердженою рішенням  виконавчого комітету сільської ради від  28.01.2016 №6, покладено на  секретаря сільської ради Поліщук Валентину Василівну.

В сільській раді наявні нормативно-правові акти, які регулюють роботу за зверненнями громадян, зокрема Закон України  «Про звернення громадян»,  Указ Президента України від 07.02 2008  №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997  №348.

Прийом громадян у сільській раді  проводиться згідно з графіком, затвердженим розпорядженням сільського голови від 03.01.2017р. №1. В адміністративному приміщенні сільської ради на дошці оголошень розміщений графік прийому громадян голови, старости, секретаря  сільської ради та начальників відділів,  графіки прийомів громадян керівництвом районної та  обласної державних адміністрацій.

Протягом 2018 року питання роботи зі зверненнями громадян заслуховувалось на засіданнях виконавчого комітету сільської ради 24.01.20183, 31.07.2018 №29.

У 2018 році до Смолигівської сільської ради  надійшло 124  звернень громадян (у 2017 році надійшло 104 звернення). З них: 88 – письмових, 36– прийнято на особистому прийомі у  голови, старости, секретаря сільської ради. З них 120 звернень вирішено позитивно, по 4 зверненнях дано розяснення. Повторних та колективних звернень не надходило.

Основні питання, які порушуються заявниками - це виділення та приватизація земельних ділянок,  надання  матеріальних допомог на лікування та   видачу різного роду довідок  для оформлення спадщини .

 

 

Сільський голова                                                                                             Г.Д.Прус


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua